Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Lidzigi raksti
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Uzzīmē moci!

Kad riepas nobrauktas, ceļi apledojuši vai kāds laika sprīdis jāpalēkā ar kruķiem, tad nekas cits neatliek, kā nodoties kādai citai aktivitātei. Citai aktivitātei?! Nu labi, mazliet pazīmēsim... močus, močus, močus!

Video ierakstā redzams, kā moču fanāts spēj filigrāni uzzīmēt motociklu vienā no nepraktiskākajām zīmēšanas programmām – Ms Paint.

Piedāvājam arī Jums uzzīmēt moci (var zīmēt gan uz papīra, gan jebkurā zīmēšanas programmā)! Visi iesūtītie materiāli tiks publicēti šajā portālā. Savus darbus lūdzams sūtīt uz epastu moto@motozurnals.lv.

Iesūtītie zīmējumi

Arsenijs Panjkov

Arsenija bilde

Līvas Suzuki GSX-R

Līvas Suzuki GSX-R

Kirstapa Honda Kristapa Yamaha

Kristapa iesūtītā Honda un Yamaha

Iesūtīja Andris

Andra iesūtītais BMW

Iesūtīja Aleksandrs

Aleksandra 69

Pēca Honda

Pēča iesūtītā Honda

*****
4.4

Komentāri

Christy Walton @ 23:34 31.07.2022.
Sveiki visi!
Es esmu privāts aizdevējs, es piedāvāju aizdevumu 2% apmērā, tas ir likumīgs uzņēmums ar godu un atšķirību, mēs esam gatavi jums palīdzēt jebkurā jūsu finansiālajā problēmā, mēs piedāvājam visa veida aizdevumu, tāpēc, ja jūs interesē šis aizdevuma piedāvājums lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (christywalton355@gmail.com) Norādiet arī tālāk norādīto informāciju, lai mēs varētu nekavējoties turpināt aizdevumu.

Vārds:
Nepieciešamā summa:
Ilgums:
valsts:
Aizdevuma mērķis:
Mēneša ienākumi:
Telefona numurs:
Sazinieties ar mums, norādot iepriekš minēto informāciju pa e-pastu: christywalton355@gmail.com
Ar cieņu jums visiem.

Curt Lennix @ 03:08 21.12.2020.
Need The To Hire A Hacker❓ Then contact PYTHONAX✅

The really amazing deal about contacting PYTHONAX is that the Hack done by us can’t get traced to you, as every Hacking job we do is strongly protected by our Firewall. It’s like saying if anyone tries to trace the Hack, it will lead them to us and we block whatever actions they are doing.

We have been Invisible to Authorities for almost a decade now and if you google PYTHONAX, not really about us comes out, you can only see comments made by us or about us.

Another Amazing thing to you benefit from Hiring our Hackers is that you get a Legit and the best Hacking service, As we provide you with Professional Hackers who have their Hacking Areas of specialization.
We perform every Hack there is, using special Hacking tools we get from the dark web.

Some list of Hacking Services we provide are-:
▪️Phone Hacking & Cloning ✅
▪️Computer Hacking ✅
▪️Emails & Social Media Account Hacking✅
▪️Recovering Deleted Files✅
▪️Tracking & Finding People ✅
▪️Hunting Down Scammers✅
▪️Hack detecting ✅
▪️Stealing/Copying Files & Documents From Restricted Networks and Servers ✅
▪️Credit Score Manipulation ✅
▪️ Deleting Criminal Records✅
▪️Bitcoin Multiplication✅
▪️Binary Option Money Recovery ✅
▪️Scam Money Recovery✅ And lots more......

✳️ SPECIAL HACKING SERVICES-: we also specialize in Scam Bounty, as we chase down SCAMMERS and help individuals RECOVER Money stolen from them by this online SCAMMERS. Please be watchful about this SCAMMERS. They post ❌ENTICING TESTIMONIES and it quite Convincing.


Whatever Hacking service you require, just give us an Email to the Emails Address provided below.
pythonaxhacks@gmail.com
pythonaxservices@gmail.com

PYTHONAX.
2020 © All Right Reserved.

kojotiflaj @ 11:37 13.02.2012.
jabis nah ble

kmnk @ 11:09 13.02.2012.
jabis

lol @ 17:27 15.05.2010.
iesutitie so fail, ka pat sasmeejos :D

GUGA @ 10:25 29.09.2009.
Es b'ern'ib'a lab'ak z'im'eju.

viragomen @ 19:54 20.05.2008.
man vajaga virago 535 specivikacijas

artibaiker @ 19:54 20.05.2008.
future bike cooooollllllllllllll

alle @ 15:46 20.04.2008.
Vnk ideāli, aprīnojama pacietība.

<b>uk</b>uk @ 11:33 03.12.2007.
vairākiem cilvēkiem ir izdevies nosūtīt, tāpēc domāju, ka problēma varētu būt bilžu izmērā.

1-10 : 11-20 : 21-21 »

Pievienot komentāru

*
*
bilde


* - lauciņi ar zvaigznīti jāaizpilda obligāti

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss