Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Lietošanas noteikumi

"Motozurnals.lv" (Turpmāk tekstā Motožurnāls) ir portāls, kura galvenais ziņu objekts ir motocikls. Ikviens Motožurnālā publicētais materiāls, kurā nav minēta atsauce uz citu ziņu avotu, ir oriģināldarbs, kas tiek aizsargāts saskaņā ar LR likumu par autortiesībām.

Motožurnālā publicētās informācijas pārpublicēšana, kopēšana, arhivēšana vai pārveidošana citos medijos ir aizliegta.

Jebkura materiālu izplatīšana pieļaujama tikai saskaņojot ar Motožurnāla redakciju pa tālruni vai e-pastu.

Motožurnālā publicēto autoru viedokļi var atšķirties no portāla veidotāju viedokļa.

Komentēšanas iespēja

Katram Motožurnāla lietotājam (Turpmāk tekstā lietotājs) ir iespēja komentēt Motožurnālā publicēto rakstu un bildes, izsakot savu viedokli vai papildinot to. Komentāriem jābūt uzrakstītiem, ievērojot ētikas un pieklājības normas. Lietotājam ar savu komentāru aizliegts citus lietotājus kūdīt uz vardarbību, naidu, diskrimināciju, izplatīt cieņu aizskarošu informāciju un reklāmu. Lietotājam ir aizliegts slēpties aiz cita lietotāja segvārda.

Gadījumā, ja lietotājs publicējis komentāru, kas neatbilst lietošanas noteikumiem, Motožurnālam ir tiesības to dzēst un informēt likumsargājošās iestādes par iespējamiem pārkāpumiem.

Lietotājam nav tiesību pieprasīt no Motožurnāla autora vai citu atlīdzību par Motožurnāla publicēto informāciju.

Motožurnāls neuzņemas atbildību par lietotāju publicēto informāciju.

Rakstu vērtēšanas iespēja

Lietotājam ir iespēja vērtēt Motožurnālā publicētos rakstus. Raksta vērtēšana notiek piecu baļļu sistēmā. Viena zvaigznīte – ļoti vāji, divas zvaigznītes – vāji, trīs zvaigznītes – vidēji, četras zvaigznītes – labi, piecas zvaigznītes – ļoti labi.

Rakstu vērtēšana ir subjektīva, tāpēc to nav ieteicams izmantot pētnieciskos materiālos.

Motožurnāls ir tiesīgs jebkurā brīdī anulēt visus vērtējumus.

Lietotāju reģistrācija

Lai kļūtu par Motožurnāla reģistrētu lietotāju, ir jāaizpilda reģistrācijas anketa. Reģistrācijas anketā jānorāda lietotāja reālie dati. Ja Motožurnāls konstatē, ka dati ir nepareizi vai viltoti, Motožurnāls ir tiesīgs dzēst lietotāja kontu un ziņot par to likumsargājošajām iestādēm.

Lietotājam ir aizliegts izplatīt piekļuves datus citām personām. Ja piekļuves dati ir nonākuši trešās personas rokās, ziņot par to Motožurnālam.

Visi lietotāja reģistrācijas dati ir aizsargāti saskaņā ar LR likumu un nedrīkst tikt nodoti trešajām personām, izņemot LR normatīvajos aktos paredzētos gadījumus, ja tos pieprasa LR izziņas iestādes.

Aizmirstot reģistrētā lietotāja paroli, iespējams piešķirt jaunu paroli, kas tiek nosūtīta uz reģistrācijas anketā norādīto e-pastu. Ja reģistrācijas anketā norādīts nepareizs e-pasts, tad reģistrēta lietotāja konta paroli nav iespējams atjaunot.

Ja reģistrēts lietotājs vēlas dzēst savu lietotāja kontu, to iespējams izdarīt, nosūtot e-pastu uz Motožurnālu. Dzēšot informāciju, visa informācija par lietotāju tiks dzēsta no Motožurnāla datu bāzes neatgriezeniski.

Lietotāja rakstu un bilžu publicēšana

Lietotājam ir iespēja publicēt rakstus un bildes lietotāju sadaļā. Publicētiem rakstiem un bildēm jābūt lietotāja oriģināldarbiem.

Rakstiem jābūt uzrakstītiem, ievērojot ētikas un pieklājības normas. Lietotājam ar savu publikāciju aizliegts citus lietotājus kūdīt uz vardarbību, naidu, diskrimināciju, izplatīt cieņu aizskarošu informāciju un reklāmu.

Gadījumā, ja lietotājs publicējis komentāru, kas neatbilst lietošanas noteikumiem, Motožurnālam ir tiesības to dzēst un informēt likumsargājošās iestādes par iespējamiem pārkāpumiem.

Lietotājam nav tiesību pieprasīt no Motožurnāla autora vai citu atlīdzību par Motožurnāla publicēto informāciju.

Motožurnāls neuzņemas atbildību par lietotāju publicēto informāciju.

Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss