Karstais forums
Aptauja

Latvijā 6% iedzīvotāji kā pārvietošanās līdzekli labprāt izmanto motociklu vai mopēdu

Tik daudz!?
Normāls cipars
Vēlētos, lai ir vairāk
rezultati
Bilde

Pedejie komentari
Registretiem lietotajiem


atcerēties
Lietotāja reģistrācija  Aizmirsi paroli?

Rubrikas

Aplūkot arhīvu

Notikumi

Baltijas Motociklistu Salidojums, 11. jūnijā, Jēkabpilī

Šovasar, Jēkabpilī, Motoklubs MC Brīvības Gari organizē grandiozu motociklistu salidojumu, kas pulcēs simtiem motociklistus no visas Baltijas un kura mērķis ir popularizēt motociklistu kustību, kā arī aktīvu dzīvesveidu un sportu.

Džims Džanards - no motociklu rokturiem līdz saulesbrillēm

"Sirmā ēdienkaratē" viesojas moto klubā "MX Ādaži"

Parejie raksti

Moči

BMW GS: 30 panākumu gadi

BMW Motorrad modeļu saime GS 2010. gadā svin 30. jubileju. Ideja par komfortablu un drošu lielas kubatūras enduro motociklu BMW ir izrādījusies tik veiksmīga, ka šādas mašīnas pārdotas vairāk nekā pusmiljonu tirāžā.

Honda 2009

"Honda" motociklu testa diena sporta kompleksā "333"

Parejie raksti

Drošība

Es vēlos A kategoriju

Parasti notiek tā. Tāpat kā par motociklu remontu, arī par moto apmācību interese uzplaiksnī līdz ar pirmajiem siltajiem saules stariem. Pēkšņi visiem vajag TO, un ātri. TAS ir A kategorija.

Nemēslo ceļmalā, - par cūku pārvērtīsies

Pavasaris, atkārtosim braukšanas prasmes!

Parejie raksti

Sports

Durka Racing sezons atklāšanas

Arī šogad, 1. maijā, Sporta kompleksā 333, Durka Racing sezonas atklāšanas ietvaros, Streetfighters priecēs moto draugus ar jau atzinību ieguvušo Izklaides braucienu un divām jaunām Latvijā vēl nebijušām sacensībām – SuperSport un Dāmu braucienu.

Skijorings Jaunraunā 19.01.2013.

Nacionālā Čempionāta 2. Posms

Parejie raksti

Avārijas

Lūdzam atsaukties aculieciniekus!

6. augustā Andris un Ieva savā kāzu dienā, automašīnu kolonnas pavadībā, brauca ar motociklu, kas bija aplīmēts ar sirsniņām, pa Daugavpils šoseju. Tieši divas nedēļas vēlāk uz tā paša, - ar sirsniņām aplīmētā motocikla, 20.augustā braucot no darba mājās pie mīļotās sievas un mazās meitiņas ap plkst. 16.30 uz Rīgas - Bauskas šosejas posmā Rīga - Ķekava 13. kilometrā Andrim ceļu aizšķērsoja automašīna...

Avārijas iemesls - savlaicīgi neparādīts pagrieziens

14.8 metru pa zemi

Parejie raksti

Remonts

Ķēdes kopšana

Ķēdes kopšana šķiet tik pašsaprotama, ka bieži vien par to mēs aizmirstam... Arī kopšanas process katram mums ir izstrādāts savs, lai gan ķēdes praktiski visiem ir vienādas, un kopšanai vajadzētu būt līdzīgai. Lai ķēde sagādātu mazāk raižu un kalpotu ilgi un droši, tā ir regulāri jākopj. Tieši tāpēc ir tapis šis raksts.

Dziesma par izpūtēju

Akumulators ir motocikla sirds

Parejie raksti

Ceļojumi

Colombia pictures представльает

Par cik es esmu slinks, tad šis apraksts ir tapis gadu pēc lieliskā klejojuma pa D-ameriku. Gramatika nav tas ko es pārzinātu, tāpēc mani neinteresē komentāri par stilistiskām, interpunkcijas un ortogrāfijas kļūdām. Fotoaparāts ir tehnika ko es pilnībā nepārzinu, un bilžu kvalitātei manās acis nav liela nozīme, tamdēļ arī komentāri par bilžu kvalitāti mani neinteresē. Ja kaut kas no augstākminētā jums ir nepieņemams tad tālāka lasīšana ir jāpārtrauc.

Moto ekspedīcija Karpatu kalni 2009

Sešas dienas apkārt Čehijai un Slovākijai

Parejie raksti

Pasākumi

Poker run

Igaunijā 7. jūnijā notiks interesants pasākums – “POKER RUN”. Pasākuma mērķis ir vairot organizētu braukšanu, kā arī dot iespēju labi pavadīt laiku motociklistu sabiedrībā.

Durkas noslēguma balle

Durka Racing 2007. gada noslēguma balle

Parejie raksti

Ekstrēmi

Jānim Rozītim uzvara Ukrainas streetbike freestyle čempionātā

Augusta sākumā Latvijas streetbike freestyle komanda „Stunfighters” bija devusies garākā un šīs sezonās pēdējā izbraucienā uz vairākām sacensībām un šoviem Polijā un Ukrainā. Sezona ir noslēgusies ar lielisku panākumu – Latvijas labākais streetbike freestyle braucējs Jānis Rozītis ir uzvarējis Sevastopoles pilsētā notikušajā Ukrainas čempionātā.

Radniecīgās dvēseles

Uz ledus

Parejie raksti

Intervijas

Vai redzēsim Kasparu Stupeli „Battery Superkauss”?

Viens no visu laiku izcilākajiem blakusvāģa kantētājiem Kaspars Stupelis šobrīd strādā ar Latvijas motokrosa jauno maiņu, taču arī nav izslēdzis iespēju atgriezties un startēt augstākajā līmenī. Attiecībā par šo sezonu vēl ir vairāki neskaidri jautājumi, taču, kamēr paša starti ir uz jautājuma zīmes, laiks tiek izmantots lietderīgi gan paša treniņu procesā, gan arī strādājot ar jauniešiem, bet par visu nedaudz plašāk izvaicājām pašu Kasparu.

L. Freibergs: protu stūrēt arī putekļu sūcēju

Trīs kolekcionāra baudas jeb ciemos pie Alekseja Popova

Parejie raksti

Sievietēm

Sievietei sievietes vieta

Ja vēl pirms pāris gadiem motocikls uz Latvijas ceļiem bija salīdzinošs retums, tad tagad motociklists vairs nevienu pārsteigt nevar. Audzis arī to sieviešu skaits, kas izvēlas pārvietošanos uz divu riteņu spēkrata. Protams, zināmi aizspriedumi pret sievieti uz moča  tomēr pastāv: piemēram, “nav tā sievietes nodarbe” vai “vecene nevar moci novaldīt” utt., taču kopumā attieksme ir veselīga, īpaši jau pret sievietēm pasažierēm, kuras ar saviem apaļumiem perfekti papildina ansambli ar vīrišķīgu vadītāju un jaudīgu dzelzs zirgu.

Acīmredzamais

Skuķis pie ragiem

Parejie raksti

Lietotāju raksti

"Moto Auto" Motoskola

Moto kursi Rīgā.

honda cbr600rr

Rezerves daļas

Parejie raksti

Joki

Hitlers nebruaks ar BMW

Izrādās, Hitlera mīļākais motocikls ir Honda VFR

Motociklisti nolaupa suņa izkārnījumus

Pocketbike priekšrocības

Parejie raksti

Kino

Hot Rod

Reti sanāk noskatīties labu filmu, bet ja tā vēl ir par motociklu tēmu, tad tā jau ir ļoti liela veiksme. Šoreiz veiksme nav mūsu pusē. Lai gan jauniešiem, kam patīk ”Amerikāņu pīrāga” stila filmas, varētu pat mazliet uzgavilēt.

Long way down

Pasaules ātrākais Indiānis

Parejie raksti
Lietotāji Uzzīmē moci

Kurš vainīgs? Mūsu ceļi = krievu rulete!

Pirms apmēram 2-3 gadiem, personīgi es kā mūsu Latvijas autoceļu lietotājs, nesaskāros ar problēmu, kuru varētu klasificēt kā kritisks ceļu stāvoklis. Bet pāris gadi ir pagājuši un esmu kļuvis no B kategegorijas autobraucēja arī par A kategorijas transportlīdzekļa lietotāju.

Ceļojums uz Laimīgo zemi

Tāpat kā musulmaņi dodas svētceļojumā uz Meku, arī es nolēmu doties uz motociklu lielzemi - Vāciju.

Ekstrēmi Jūriņ prasa smalku moci (ekstrēmi)

Jūriņ’ prasa smalku moci

Viss sākās kādā skaistā rītā tieši pirms gada, – kā ideja pavizināties pa Vecāķu mežiem ar močiem – mēs ar Pēci entuziasma pilni devāmies "nēsāties", es pie ragiem savam BMW R1100 GS, Pēcis - Hondai CR500. Pateicu draudzenei, ka būšu pēc pāris stundām un sākām ceļu.

Silvestera Ropera tvaika motocikls

Silvesters Ropers (Sylvester H. Roper) savu otro tvaika motociklu uzbūvēja 1896. gadā, Masačūsetsā. Pirmo viņš bija uzbūvējis aptuveni par 30 gadiem agrāk, ko var aplūkot arī kādā no Amerikas muzejiem, bet otrais eksemplārs ir kāda kolekcionāra rokās.

Kino Long way Down

Long way down

Divi angļu aktieri Evans Makgregors (Ewan McGregor ) un Čārlijs Bormans (Charley Boorman) jau "piesituši roku", veidojot filmas Long Way Round un Race to Dakar, tāpēc dokumentālo seriālu veidotāji ķērušies pie nākošā projekta – Long way down. Šoreiz piedzīvotāju meklētāji dosies tālākā ceļojumā uz Āfrikas kontinentu.

Pasaules ātrākais Indiānis

Fanātiski cilvēki... Pie šīs grupas varētu pieskaitīt arī Herbertu Džeimsu Monro (Herbert James Munro aka Burt Munro), kurš savu dzīvi ir pilnībā ziedojis motocikiem.

Moči Enduroe - vidusceļš (moči)

Vispusīgais mocis - enduro

Enduro ir motosporta paveids. Angļu valodā vārds endure lieliski raksturos šī sporta būtību, jo sacensības parasti norisinās sarežģītās bezceļa trasēs, kurās motosportistiem ir jāsastopas ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un izaicinājumiem.

Trīsritenis – mocis vai rotaļlieta?

Visos ievērības cienīgos motociklistu salidojumos parasti ir sastopams vismaz viens traiks. Tomēr tie Latvijā nav plaši izplatīti, tāpēc šeit mēģināsim noskaidrot, kas ir traiks, kādas ir tā priekšrocības un kādi ir apsvērumi, izvēlēties šādu transporta līdzekli.

Intervijas Aleksejs Popovs (intervija)

Trīs kolekcionāra baudas

Senie motocikli, to restaurēšana un kolekcionāra dzīve mēdz būt diezgan svešas lietas pat rūdītiem motobraucējiem. Tāpēc, lai noskaidrotu šīs pasaules smalkumus, „Motožurnāls” devās pie Alekseja Popova.

Ainārs Vilciņš motosportā ar sirdi un dvēseli

Aizvadītais gads amatieru motokrosa cienītājiem sagādāja patīkamu pārsteigumu – Durka Racing čempionātu. Viens no galvenajiem organizatoriem ir Ainārs Vilciņš...

Drošība Divu moču avārija

Avarēt var arī divi moči

Kad Latvijā iestājas zaļā ziema, un šajā gadalaikā patrāpās arī dažas saulainas dienas, ielas sāk mudžēt no motocikliem. Tomēr ir vērojama bēdīga sakritība - jo vairāk motociklu, jo vairāk negadījumu. Paši bēdīgākie negadījumi ir, kad saduras divi motocikli!

Ko darīt, ja tevi pārsteidz suns

Vai vari iedomāties brīnišķīgu laiku: silts, viegls vējiņš, saule sāk rietēt, un tu sajūti tikko pļautas zāles smaržu. Atliek tikai braukt, kur acis rāda. Līdz brīdim, kad tev priekšā izskrien suns!

Sievietēm A klases iekarotāja

A klases iekarotāja

Motocikls nav vienkārši transportlīdzeklis,- par to pilnā mērā var pārliecināties vien tad, kad personiski saskaries ar tā varenību un šarmu. Līdz šim biju aktīva pasažiere un kaislīga atbalstītāja, nu esmu topošā braucēja jeb nenogurdināma mācekle.

Motobraucējas memuāri

Katram braucējam ir savs stāsts par to, kā viss sākās..., un katram motociklam, ar ko esi braucis, ir savs īpašais "story".

Remonts Akumulators

Akumulators ir motocikla sirds

Tā pukst pat tad, kad mocis guļ. Tāpēc, lai tas vienmēr būtu modrs, akumulatoru vajag arī aprūpēt.

Motorā - smiltis

Kā nu gadījās, kā ne - avarēju. Mocis uz sāna aizslīdēja vienā virzienā, es uz otra sāna - citā. Mocim dugas nebija, un cieta kreisais motora vāks,- tika nostrīķēts gar asfaltu un vēlāk gar ceļa nomali līdz caurumiem.

Sākumlapa Lietošanas noteikumi Vakances Reklāma Kontakti Trases Rss